Приключенията на Булти и приятели

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Приключенията на Булти и приятели

приключения без край в памет на Булти


+19
sea_dragon
hgtod
datajumanji
nikibg
Jorestes
chpetrov
shturetc
noemis
Ribarina
tonio459
kuins
Fram
Митко Кирилов
todor471
boqn_belchev
alexanderson
JimBeam
Pretor
Ватус
23 posters

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  YordanDanev Вто Апр 24 2018, 21:01

    Слабо представяне на групата, оня ден са ходили по горите Странджански на Маслен нос. И без думичка тука да споделят бой
    Jorestes
    Jorestes


    Брой мнения : 3639
    Join date : 29.12.2010
    Age : 42
    Местожителство : София

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Jorestes Чет Апр 26 2018, 13:25

    Бравос ся щи кажа ся щи кажа ся щи кажа ся щи кажа
    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  YordanDanev Чет Апр 26 2018, 20:18

    И Монката преустанови да качва красивите снимки от Странджанско. Добре че е Феиса да плакнем очите.
    Jorestes
    Jorestes


    Брой мнения : 3639
    Join date : 29.12.2010
    Age : 42
    Местожителство : София

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Jorestes Пет Апр 27 2018, 06:57

    Добро утро на кафе !!!
    Така е, Данка много мисля
    Спряха да пишат и Ватуса, Монката, Рибарков.....................и Щурчо се загуби някъде......................................
    Jorestes
    Jorestes


    Брой мнения : 3639
    Join date : 29.12.2010
    Age : 42
    Местожителство : София

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Jorestes Пет Апр 27 2018, 12:46

    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  YordanDanev Пон Май 07 2018, 20:58

    Здравеите Тигри, как е хавата по морето нищо не казвате. Ако продължавате в същия дух, като се върна ще има наказания и порицания бой
    sea_dragon
    sea_dragon
    Admin


    Брой мнения : 430
    Join date : 25.09.2010
    Age : 38
    Местожителство : Burgas

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  sea_dragon Нед Май 13 2018, 23:20

    Другата седмица живот и здраве ще ходя да видя северното море :) а черното след джулай морнинг :)
    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  YordanDanev Вто Май 15 2018, 21:11

    Аз получих снимки от ударната бригада на Форума, ще ги пусна в събота.
    Jorestes
    Jorestes


    Брой мнения : 3639
    Join date : 29.12.2010
    Age : 42
    Местожителство : София

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Jorestes Чет Май 17 2018, 12:13

    Добър ден, Тигроци надраве

    Супер, Данка........Очакваме с нетърпение.................. Браво ! либоф-ф-ф
    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  YordanDanev Съб Май 19 2018, 20:01

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 038609973-big

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 038609974-big

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 038609988-big

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 038609989-big

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Photo.php?fbid=2471473926211850&set=a.805626662796593.1073741827

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 31899288_2457968344229075_2789885724688646144_n

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 31908958_2457968577562385_951107416638881792_n

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 31524548_2457968284229081_490193632628834304_n

    Пуснах ги тука, зашото това е темата за разговори и вероятноста да се видят е по-голяма.
    Ribarina
    Ribarina


    Брой мнения : 1599
    Join date : 02.05.2012
    Age : 41
    Местожителство : Burgas

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Ribarina Пон Май 28 2018, 16:28

    Време е да се съвземем !!!!

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 E0irmPr6ux2wv-gwHxqCN0ixm3PTJnWj2WLx5bLc2YNCw6So8tLpFCkCHqG2R0QFVybh2UC2f-96Ipef3iV1coT-NkEK2tpjIoknW_hz0xXyU_6c3hVyM7EIolcnb6CqQ7ik8pQWlg77xTSc1WWErBMaIFVWAvwyBT0ARyYb80lP7K3w-IyQZDl5wwmVRcJj3d4NOHKhRUzF0rxg3WpsWNCNyUBQLCqHz2GPk8KGdkB7r53M8Tgf8XJLbM5AUHy3lDQm_eDPhzgwZXAcFgYLGAxa9Qch0d3DjhnHRJ0pfGOGTQV3NnWlm5hI6FX1LQR0HyUT0vw1PCbDT1JckXLddiheLwk1I0h_D3HdAx4C1rU1VUSRKHznjYPqQSxibgHVdlyYV4PgFdhhVtTBAMvJl41mPdWuviVDhsyTpK50xiCGXZPDLr6nqmGdrgZn_IzlnFRv2_wZJQjEuSwRFeNoFBltY1rIWapmmUoo8wEdl1hSNeG8Z2S1_Y81OD_0y0ZS-af2TcoEAu1MF0GLBkonEI8cxm6QY04Lr-NAeDSoTjUohrHvKBp_lI3QVPhJ67pgEGzH9rf-b7zyA9kJXw2NbZ6wgGNAH5HGJn7hgoU=w377-h670-no

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 MTnsp1GH2GTCBzK-eqqAbXLVRzha1lmwol7x1cM1UtXD1MY5BM2ryCWkj7DrarF2JE7m3pg3pKROmU-twMDq4N1udzwaoVrgfGWv_SPB_cQKFwfcND_l-3wSUoKJg_08kdqOXOijTnDY650CEauXvQZcwoUe2hRv56XgFJjR4i1iCIRGLuYgKvu8r5IpN4iWABab-AUj3lImGfX2MFktjlkXdnR5dZ555lQCXRsSFbz1Qq6Kq96ZQb4BxXCJfzB7dZrzSk94fMALKAoge9IBw2hPtJsX-oro0jQ4ThT7hmlO6F76wFyhp3D2ksFWZ3NZKgmvVcfbjs1QcpISODoCIoq8wOjjwAJYGppDvQePxvbbZJehy4L_yVGruKRfOVCXOX_8ZImtJ5fgv-dB18bPMZuRXAnu8z1zwrbd3eoDlshIQwos9tWXZ1kKl2m3a5GzmwSRDz3w7KsQWiymZ3JfLiV2MpPwYObyPCI-9OpM7Q4cSkETCBLCeW9NuzYKLnmIMkZPiixCo1xSZ7AXcKoH797jZtwlkAowISLFlul93U3Sig_UTvHx4eXWXAtQYwMpyP4H6yUFd6k6gxzTPaHS0tYp0kJenZ6VfhAiZMQ=w377-h670-no

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Nt74hmXFH00sJ-B4xTZuHxzS5vnR2_uluXQi8Py5J7hYQLpdBp6MPXSybtKfIwBlBNCH1WrO9nIAH4BgssL374FoZbhea9RXq51YihMrB96mKtalvYIS504bVfFJHgxjknnqawZitULRUH9Hr1q4lud5akewBxcd7c6q5uahZxxlAmU5KXrwan51RT15fLjPl5znjbn06L2nXWk13hGxZbIkRcFScQnotIzpywPBOH_00RCKOX0oNcWgL1ZVqOl6qC8saQvak1hB_7rH8ERfwkAfL-q3nEFEU03jXSnh_b-eHH_WlDAOlkHNqHlBG4CGY1kbpqPHIeSp4ddJzTVR6DCFLNFTD87Awdse1KOXAWV5gOBTNOoD8KdW-3yCMWURDv-HwQnwImBByOTVYBFybmJfCo_vVkUybn23ULwdL-uT8RaBK3C5k_H-wZ4Yv6lcIHzpl-l0LnbmtXT83GyK0yQRyyM8eyl78BBaJCjxtxbt-F_arGOeDEdYNlOrhP81FadqZBsuJvqYx4N6Hq5DBOxDNqAD_YhUamyOx_5bTm4_3xJ3vxeXu56wPMioZKtVyZaS04DIGNUCQvkIQpeRC2cwH81ZfmB-K0S1OqI=w1192-h670-no

    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  YordanDanev Пон Май 28 2018, 20:00

    Аз мисля да започнем с една среща на капаните след около 20 дни наздраве наздраве наздраве
    shturetc
    shturetc


    Брой мнения : 306
    Join date : 08.08.2014
    Age : 53
    Местожителство : Бургас ...(цитат от Н.Йорданов)...на детството ми болката-на младостта ми дързостта...в(ъв) теб ще свърши "обиколката" на дните ми....и песента!!!

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  shturetc Сря Май 30 2018, 02:38

    Дани,неАш проблеми. Връщаш се ,обацдаш се и....те напиваме до смърт наздраве
    НеА да е на Капаните,че там нивото стана по-ниско и от "гурме" на циганска сватба въххх
    Отиваме ил' на шкембъла в "Славейков",ил' на любимия на админа "Роджър хепи",ил'... в стааария,любим на мнозина (вече отишли в един по-добър свят) "Ронър". надраве

    Ако Рибаркич (ненаучил се и до днес...кЪт мен,да качва фотки у форумЪ ) е против,отиваме у Лозово да скачаме по пишки в басейна му опело
    Ако Ноемис е против,шИ пеем и пием до зори под един асмалък близо до Краснодар Wink

    Абе,празно нЕма надраве
    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  YordanDanev Чет Май 31 2018, 21:17

    Ето това е хубава приказка наздраве наздраве наздраве от 18 юни ще съм на линия за около 10-12 дни Very Happy
    Jorestes
    Jorestes


    Брой мнения : 3639
    Join date : 29.12.2010
    Age : 42
    Местожителство : София

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Jorestes Сря Юни 06 2018, 12:30

    Добър ден, надраве!!!!

    Достойно представяне на групата, Браво.... Чиърз Чиърз Чиърз Чиърз Чиърз




    Jorestes
    Jorestes


    Брой мнения : 3639
    Join date : 29.12.2010
    Age : 42
    Местожителство : София

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Jorestes Сря Юни 06 2018, 12:30

    РАЗГОВОРЪТ
    -Здравей тате!
    -Здравей, как беше в училище днес?
    -Долу-горе. Нямам оценки. Искам да те питам нещо. Имаме едно момче в класа, болен е. Трябва да го оперират в чужбина.
    -Много ще се радвам ако се оправи.
    -Събираме пари за него. Почти всички в училище дадоха.
    -Браво бе! Вие сте супер!
    -Така си е. Учителката каза, че вече сме дарили десетки хиляди.
    -Страхотно.
    -И аз дадох.
    -Разбира се че ще дадеш.
    -Не само един ден, всеки път като ми оставаха пари ги пусках в кутията.
    -Гордея се с теб.
    -По мои сметки са към 16 лева. Знаеш ли , имаме един с модни дрехи, все със скъпи телефони. Казвал съм ти за него.
    -Не се сещам.
    -Баща му има строителна фирма, нещо правят с кмета.
    -Да, сетих се, взимат обществени поръчки.
    -Знаеш ли с колко идва на училище? По 50 лева му дават на ден. Чуди се за какво да ги изхаби.
    -Е ние на теб няма да ти дадем толкова.
    -Аз не ти искам увеличение на дневните. Знаеш ли той колко даде за лечението?
    -Няма как да знам.
    -Два лева. Все едно да отбие номера. И се хилеше глуповато.
    -Искаш да ме питаш защо при условие, че ходи с десет пъти повече пари от теб не му пука за хората? Според мен е възпитание. Това е видял в къщи. Хора, които пилеят парите на другите не са особено сърдечни.
    -Тате, аз направих добре, нали?
    -Разбира се, вече ти казах че се гордея с теб, ще те похваля пред майка ти. И пред много, ама много други хора...
    -Значи ще имам шестица по математика за годината, нали? Понеже направих нещо хубаво?
    -Хаха, ще имаш шестица понеже учи много. За доброто, което си направил, не очаквай награда. Ти за награда ли даде парите? Или понеже искаше момчето да е добре?
    -За момчето.
    -Видя ли? Ето за това си добър човек. Нека да ти разкажа за Вселената, или поне за моето разбиране за нея. Тя е един съвършен механизъм. И всеки получава заслуженото. Но не веднага. Трябва да мине време , за да се задвижат сложните механизми на съдбата. Време, което ти не трябва да прекарваш в очакване да ти се случи нещо хубаво.
    -А какво да очаквам?
    -Нищо. Не очаквай нищо. Прави добро, помагай, но не искай нищо в замяна. Това е единствения начин. Това ще те направи ЧОВЕК. Очакването, надеждата да ти се случат хубави и приятни неща само ги забавят. Понеже докато чакаш Вселената също чака. В един момент ти почваш да се разочароваш- колко хубави неща правя, а не получавам нищо. От всичко това Вселената чува само -НИЩО.
    Прави нещата с ВЯРА. Вярвай, че заслужаваш най-доброто. Но не го очаквай . Нека те изненада приятно. И когато това се случи, а то неминуемо ще се случи, направи само едно- кажи БЛАГОДАРЯ. Понеже благодарността е силно послание. То ще се чуе...Разбираш ли какво ти говоря?
    -Долу-горе.
    -Ще ти го кажа само с един израз, много стара поговорка, мъдрост, дошла до нас през вековете:
    ПРАВИ НАЙ-ДОБРОТО, НА КОЕТО СИ СПОСОБЕН, ПЪК ДА СТАВА КАКВОТО ЩЕ!
    Понеже съдбата помага на подготвените. Сега разбра ли ме?
    -Да! Утре ще дам всичките си пари в кутията!
    -Хахаха, браво. Защо?
    -Ей така, искам да се оправи! Искам пак да играем футбол с него!
    -Нали знаеш колко те обичам? Ще разкажа това, което си говорихме на майка ти.
    -Защо?
    -За да я зарадвам, разбира се. Трябва да знае, че е възпитала истинска личност. Със сърце. Понеже това е сега нашата цел, моята и на майка ти. Да направим теб и брат ти хора. Утре искам нещо да хапнеш в училище, и парите, които ти останат-тях дай! Разбра ли?
    -Аз и в къщи мога да хапна.
    -Добре, вземи тогава тези пари и ги пъхни в кутията. И пак хапни, ОК?
    -ОК. Само да те питам още нещо- какво се случва с лошите хора? Тези, които не помагат. Или по-зле- които вредят на другите?
    -Знаеш, че има и такива. Опитът ми е показал, че съдбата удря по най-близките им.
    -Лоша работа. Тате, трябва да ти призная нещо. Обаче не знам как да ти го кажа...
    -Започни от началото. Няма от какво да се притесняваш. Много пъти съм ти казвал, можем да се оправим със всичко, стига да се подкрепяме и да сме честни един с друг.
    -Добре тогава. Директорът иска утре да дойдеш в училище.
    -Едва ли е за да те хвали?
    -Ударих онзи с модните дрехи.
    -Нали съм ти казал нещо? Грешно е да удряш хората. Насилието е последната мярка на некомпетентния, велик човек го е казал. Пък и не за това тренираш бокс, нали? Но ти не си го ударил просто ей така, кажи какво се случи?
    -Знаеш момчето, на което баща му почина, нали?
    -Да знам го. И сега майка му ходи на две работи...
    -Същия. Онзи с модните дрехи и скъпите телефони го тормози от доста време.
    -Защо?
    -Заради дрехите, и телефона, и понеже е все свит.
    -Казал съм ти да му помагаш, нали?
    -Това и направих. Онзи го блъсна на земята и го ритна.
    -Ти какво направи?
    -Десен прав в брадичката на тормозника.
    -После?
    -После влезе учителката и видя лошия да лежи. Децата й казаха какво е станало, обаче нали бащата на насилника е основен спонсор на училището...
    -Нещо друго?
    -Еми майката на богаташчето дойде, развика се, заплашваше че ще ни съди, че ще видиме ние...Синът й рева като магаре.
    -Не се притеснявай нито от него, нито от майка му, нито от директора. Направил си нещо правилно. Защитил си паднал на земята човек, някой който е имал нужда от твоята помощ. Очакваш ли награда?
    -Нищо не очаквам.
    -Правилен отговор. И още нещо-ако нещо такова пак се случи, не го нокаутирай, чу ли? Голямата сила върви с голяма отговорност. Просто застани между двамата. И ако лошият ти посегне- знаеш какво да правиш...
    -Няма да ми посегне. Сега като ме погледне и се свива.
    -Така е, насилниците никога не нападат превъзхождащи ги. Те търсят по-слаби, за да избиват комплексите си. Такива хора никога не успяват, никога не постигат вътрешен мир. Отвътре са празни. Само лъскава обвивка. Те носят много негативна енергия със себе си, и привличат лошото. Стой далеч от тях.
    -Ясно. Обаче от сега нататък и те ще стоят далеч от мен, или поне този.
    -Ето един урок, който лошият ти съученик получи днес- насилието поражда насилие. Веднага си е намерил майстора. И тази история ще разкажа на майка ти.
    -Няма ли да се кара?
    -Мисля че не. Тя ще знае, че си постъпил правилно.
    -Ще играем ли днес?
    -След като си научиш.
    sea_dragon
    sea_dragon
    Admin


    Брой мнения : 430
    Join date : 25.09.2010
    Age : 38
    Местожителство : Burgas

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  sea_dragon Пет Юни 08 2018, 17:15

    супер аз от 4 юли съм на линия в бургас :) данчо ако си още там ще се видим :)
    ако не весело


    наздраве наздраве
    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  YordanDanev Пон Юни 11 2018, 20:09

    sea_dragon написа:супер аз от 4 юли съм на линия в бургас :) данчо ако си още там ще се видим :)
    ако не весело


    наздраве наздраве

    За съжаление на 30 ти Юни заминавам обратно за Германия. наздраве наздраве наздраве Септември отново ще бъда в Бургас ако си там още ще правим едно събиране.
    sea_dragon
    sea_dragon
    Admin


    Брой мнения : 430
    Join date : 25.09.2010
    Age : 38
    Местожителство : Burgas

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  sea_dragon Чет Юни 14 2018, 13:50

    по план съм там така че очаквам включване
    Jorestes
    Jorestes


    Брой мнения : 3639
    Join date : 29.12.2010
    Age : 42
    Местожителство : София

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Jorestes Пон Юни 18 2018, 13:07

    Здравейте, банда на кафе !!!

    От 20 -ти юни ще съм във Василико, pirat pirat pirat , ако някой има път към Царево да се обажда.................... черпи скок
    shturetc
    shturetc


    Брой мнения : 306
    Join date : 08.08.2014
    Age : 53
    Местожителство : Бургас ...(цитат от Н.Йорданов)...на детството ми болката-на младостта ми дързостта...в(ъв) теб ще свърши "обиколката" на дните ми....и песента!!!

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  shturetc Пет Юни 22 2018, 10:25

    И к'во с'я, люскате мастиките по мичуринско и едно наздраве не викате?
    Поне мърдат ли някакви риби на юг (освен миджита) ? Rolling Eyes
    Jorestes
    Jorestes


    Брой мнения : 3639
    Join date : 29.12.2010
    Age : 42
    Местожителство : София

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Jorestes Вто Юли 17 2018, 12:51

    Здравейте, Пичове. ръкостискане

    За съжаление се прибрах в Софето, а вече така ми липсва морето. lqto
    Риба -попчета и барбун, на пристанището ловяха по някоя граца от тетраподите, много раци.
    Местните масово са се изучили да ловят попа с кошове. Чиърз

    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  YordanDanev Сря Юли 18 2018, 18:22

    Аз Септември отново ще бъда на морето, дано хвана време. наздраве
    Jorestes
    Jorestes


    Брой мнения : 3639
    Join date : 29.12.2010
    Age : 42
    Местожителство : София

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Jorestes Чет Юли 26 2018, 22:27

    Данка, когато решиш дрънни един телефон: .0889-815-000
    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  YordanDanev Нед Юли 29 2018, 10:40

    Jorestes написа:Данка, когато решиш дрънни един телефон: .0889-815-000

    Добре, аз прдимно ще бъда в Бургас. Ти къде ще си тогава, от 10-ти до 20-ти септември. наздраве

    Sponsored content


    Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема / - Page 36 Empty Re: Сутринното ни кафе,и раздумки за какво ли не. / спам тема /

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 17 2024, 10:28