Приключенията на Булти и приятели

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Приключенията на Булти и приятели

приключения без край в памет на Булти


+16
alexanderson
todor471
ichikonti
chpetrov
vsiak
sea_dragon
Pretor
YordanDanev
.......
noemis
Ribarina
kuins
JimBeam
Ватус
Jorestes
Булти
20 posters

    Среща на Форума

    sea_dragon
    sea_dragon
    Admin


    Брой мнения : 430
    Join date : 25.09.2010
    Age : 38
    Местожителство : Burgas

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  sea_dragon Чет Мар 17 2016, 22:33

    Мерси :)

    Датата и часа са без значение :) може петък събота или неделя вече или другия уикенд както на вас ви е удобно аз съм в почивка така че ще се съобразя с вашите желания :) Кръчмето също може Ронера по традиция или Джоли Роджер на пристанището за мен е изцяло все тая както вие искате :)
    shturetc
    shturetc


    Брой мнения : 306
    Join date : 08.08.2014
    Age : 53
    Местожителство : Бургас ...(цитат от Н.Йорданов)...на детството ми болката-на младостта ми дързостта...в(ъв) теб ще свърши "обиколката" на дните ми....и песента!!!

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  shturetc Съб Мар 19 2016, 21:37

    До тук сме се чули и видЕли четирима.И всеки вика:"К'вот' решите"...Абеее,само добряци,алтруисти сме ви казвам Wink

    Все пак,доколкото схванах,админа гравитира между "Веселият Роджър" на Морска гара и "Ронер"-а.
    Ноемис има много свежо-рибарска идея да 'одим да се срещаме нейде с въдиците.
    Рибаринът пък дообогатява ноемисовата идея с конкретно място--Зидарово. Барбекю край реката...той ще си лупа и червеноперките--единствената риба,чийто улов владее до съвършенство смях
    Аз пък съм впечатлен от една ламаринена дупка в рибарското селище край Бургас.Преди месец я сефтосах с Рибарина и...ми позволиха да ПУША вътре,докат' си пиех една обедна водка.НапраО мЪ сториха фен.

    Общо взето сме доникъде в Организацията и търсим Баш-Организатор...Дано стане работата преди админът да драсне за Дойчланд.



    ПП Сашо,откак си с новите комбали си се покрил кът зарган...мЪ щи намерим кръчмата у Сънито...Кво си мислиш Wink
    ТУдореее,честит ти имен ден.Влизай в заверата или щИ завардя бракониерското корито га излизащ и щЪ карам да мЪ черпиш с каренца калканджийски,дебели поне три пръста наздраве
    avatar
    JimBeam


    Брой мнения : 223
    Join date : 11.01.2011
    Местожителство : Бургас

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  JimBeam Пон Мар 21 2016, 15:21

    Здравейте младежи, относно дните - аз съм на линия за всеки без неделята. Относно кръчмата работата е по-сложна в смисъл че компанията става нещо нестабилна и трябва гъвкаво кръчме - да не иска резервация и да е сигурно че ще има места за колкото души дойдат.
    avatar
    JimBeam


    Брой мнения : 223
    Join date : 11.01.2011
    Местожителство : Бургас

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  JimBeam Пон Мар 21 2016, 15:23

    JimBeam написа:Здравейте младежи, относно дните - аз съм на линия за всеки без неделята. Относно кръчмата работата е по-сложна в смисъл че компанията става нещо нестабилна и трябва гъвкаво кръчме - да не иска резервация и да е сигурно че ще има места за колкото души дойдат. В тоя ред на мисли, предния път предложих Черно и бяло
    alexanderson
    alexanderson


    Брой мнения : 95
    Join date : 23.10.2014
    Age : 44
    Местожителство : Бургас

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  alexanderson Съб Мар 26 2016, 23:37

    Аз съм на линия само вечер ,че почнахме един ремонт в кръчмата и през деня не съм в Бургас . Утре ще съм фри и смятам да пробвам попчето на моста или в сарафово. Щурчо с новите комбали съм ,като орел ... не съм се покрил просто не остава много свободно време.
    didodi
    didodi


    Брой мнения : 36
    Join date : 22.04.2016

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  didodi Пет Апр 22 2016, 14:19

    Нещо гледам сте загърбили темата. Аз форума го следя от доста години но едва сега се регистрирах.Съжалявам че нямах удовоствието да познавам някой от хората от този форум които вече не са между нас. Но мисля че тази среща в памет на двама велики авантюристи трябва да се състои.
    sea_dragon
    sea_dragon
    Admin


    Брой мнения : 430
    Join date : 25.09.2010
    Age : 38
    Местожителство : Burgas

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  sea_dragon Сря Май 04 2016, 22:22

    Никога не е късно :)
    Ribarina
    Ribarina


    Брой мнения : 1599
    Join date : 02.05.2012
    Age : 41
    Местожителство : Burgas

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  Ribarina Съб Май 07 2016, 19:12

    Хайде че ми се пият облаци.
    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  YordanDanev Съб Май 07 2016, 21:49

    Здравейте ребята, аз като гледам така и така е забавихте тази среща. Направете я между 9-ти и 19-ти май, че и аз да дойда наздраве
    Ribarina
    Ribarina


    Брой мнения : 1599
    Join date : 02.05.2012
    Age : 41
    Местожителство : Burgas

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  Ribarina Пон Май 09 2016, 19:51

    На 14-ти ?
    Гледам Събота е
    наздраве
    sea_dragon
    sea_dragon
    Admin


    Брой мнения : 430
    Join date : 25.09.2010
    Age : 38
    Местожителство : Burgas

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  sea_dragon Пон Май 09 2016, 20:36

    аз съм на служба не ме бройте чак на есен :)
    YordanDanev
    YordanDanev


    Брой мнения : 229
    Join date : 02.02.2011
    Age : 48
    Местожителство : Нюрнберг

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  YordanDanev Вто Май 10 2016, 22:46

    Ribarina написа:На 14-ти ?
    Гледам Събота е
    наздраве
    Извинявам се, аз какви ги говоря. На 14-ти ще пътувам, искал съм да кажа между 16-ти и 26-ти.
    наздраве наздраве наздраве
    shturetc
    shturetc


    Брой мнения : 306
    Join date : 08.08.2014
    Age : 53
    Местожителство : Бургас ...(цитат от Н.Йорданов)...на детството ми болката-на младостта ми дързостта...в(ъв) теб ще свърши "обиколката" на дните ми....и песента!!!

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  shturetc Вто Май 10 2016, 23:31

    Е,ти уби всичко детско у Рибарина Wink

    Да се сберем е най-лесното и...най-трудното нещо на света?!?!
    Ето на,ти можеш от еди кога си до еди кога си.Админът-Дракон беше тук до 25 април и после...кой знае кога ще види Родината пак.Сашо от 20 май влиза в спиралата на Съни-бесовете...до октомври.Ватуса,дочувам, си има своите дертове човека. Мистър ДжимБийм сигурно още попълва данъчни декларации на окъснели клиенти.Други ще пипат медицински сестри по циците....ама дофтУрите нЕма да им позволяват да пият бая време....
    Май само аз съм реди винаги ...туй сигурно от пионерската организация ще да ми е останало...Винаги готов...от'где да знам тогава,че за купонясване и алкохолни вакханалии ще да се е отнасяло Wink

    Все пак,за по една-две-три-четири... бързи бири на капаните винаги,мисля,можем се сберем неколцина съфорумци...без много уговорки и увещания.За по-сериозна сбирка....зимата...живот и здраве.
    avatar
    todor471


    Брой мнения : 128
    Join date : 23.03.2014

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  todor471 Вто Май 10 2016, 23:38

    shturetc написа:Е,ти уби всичко детско у Рибарина Wink

    Да се сберем е най-лесното и...най-трудното нещо на света?!?!
    Ето на,ти можеш от еди кога си до еди кога си.Админът-Дракон беше тук до 25 април и после...кой знае кога ще види Родината пак.Сашо от 20 май влиза в спиралата на Съни-бесовете...до октомври.Ватуса,дочувам, си има своите дертове човека. Мистър ДжимБийм сигурно още попълва данъчни декларации на окъснели клиенти.Други ще пипат медицински сестри по циците....ама дофтУрите нЕма да им позволяват да пият бая време....
    Май само аз съм реди винаги ...туй сигурно от пионерската организация ще да ми е останало...Винаги готов...от'где да знам тогава,че за купонясване и алкохолни вакханалии ще да се е отнасяло Wink

    Все пак,за по една-две-три-четири... бързи бири на капаните винаги,мисля,можем се сберем неколцина съфорумци...без много уговорки и увещания.За по-сериозна сбирка....зимата...живот и здраве.
    Аз предлагам ти да кажеш една дата и който може добре дошъл, който не може здраве да е. Тва е от мен.
    shturetc
    shturetc


    Брой мнения : 306
    Join date : 08.08.2014
    Age : 53
    Местожителство : Бургас ...(цитат от Н.Йорданов)...на детството ми болката-на младостта ми дързостта...в(ъв) теб ще свърши "обиколката" на дните ми....и песента!!!

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  shturetc Вто Май 10 2016, 23:56

    Тодоре,ми ти си един от най-трудните бе.От една година нийде не може да те засече човек--все си ангаже.И да вземеш да обясниш на ДидоДи де е Високия камък Wink
    Не е прилично новобранец,кЪт' мен,на по-малко от две години у форума,да определя дати на сбирки,ама... за да можем поне 5-6 човека да се сберем...делничен ден другата седмица трябва да е!? Нейде сряда-четвъртък.

    shturetc
    shturetc


    Брой мнения : 306
    Join date : 08.08.2014
    Age : 53
    Местожителство : Бургас ...(цитат от Н.Йорданов)...на детството ми болката-на младостта ми дързостта...в(ъв) теб ще свърши "обиколката" на дните ми....и песента!!!

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  shturetc Сря Май 11 2016, 00:06

    По-късно днес(че "Полунооощ отдавна мина",както пееха Щурците преди ...50 години) телефонен тормоз от мен да очакват Рибарина,Джим Бийм и Александерсон.На Ноемис ще му спестя тормоза...което не значи,че няма да го излъжа да мине да пие един натурален сок след седмица...а Веси ще вдига тостовете Very Happy
    При позитивни (пък били те и уклончиви) отговори от споменатите,ще драсна два-три реда тук.

    надраве
    didodi
    didodi


    Брой мнения : 36
    Join date : 22.04.2016

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  didodi Сря Май 11 2016, 12:45

    shturetc написа:Тодоре,ми ти си един от най-трудните бе.От една година нийде не може да те засече човек--все си ангаже.И да вземеш да обясниш на ДидоДи де е Високия камък Wink
    Не е прилично новобранец,кЪт' мен,на по-малко от две години у форума,да определя дати на сбирки,ама... за да можем поне 5-6 човека да се сберем...делничен ден другата седмица трябва да е!? Нейде сряда-четвъртък.




    Ний с Тодор отдавна се познаваме(ако е същия Полихронов за който си мисля,ама то няма много хора с тази фамилия и да са служили 99-2000г във флота) ама той не може да се сети и като ме види даже и името ми не помни вече.
    shturetc
    shturetc


    Брой мнения : 306
    Join date : 08.08.2014
    Age : 53
    Местожителство : Бургас ...(цитат от Н.Йорданов)...на детството ми болката-на младостта ми дързостта...в(ъв) теб ще свърши "обиколката" на дните ми....и песента!!!

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  shturetc Сря Май 11 2016, 14:05

    Същият е,същият е...Кво? Гадно ,старо куче ли беше? Very Happy
    Да,ама с'я е познавач номер едно на Бургаския залив и ще ти каже всяко кътче,където се скатават едрите попардаци Very Happy

    Инак,малка,бутикова група сме,ама...яко пръсната--единият в Германия,другият хукнал по родните земи на Вашку да Гама,трети у Влас,а аз... у нас Wink Ама шИ сЪ сберем все някак си.

    Сряда -18 май- 19:00ч- Морската градина в Бургас...
    Предпочитани заведения???
    Ако не упоменем някое конкретно в следващите дни,като място на сбирката ще се има предвид кръчмата,известна като Капана на Димо(нищо че въпросния вече 20 г. върти хотел и ресторант във Варвара).Там винаги ще се намерят маса-две-три и без предварителна резервация.На тиферич е,но ако е хладно или дъждовно ще влезем вътре.Ако някой сЪ опие--голо къпане в морето--на трийсет метра е Wink .....
    ......
    avatar
    todor471


    Брой мнения : 128
    Join date : 23.03.2014

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  todor471 Сря Май 11 2016, 16:13

    didodi написа:
    shturetc написа:Тодоре,ми ти си един от най-трудните бе.От една година нийде не може да те засече човек--все си ангаже.И да вземеш да обясниш на ДидоДи де е Високия камък Wink
    Не е прилично новобранец,кЪт' мен,на по-малко от две години у форума,да определя дати на сбирки,ама... за да можем поне 5-6 човека да се сберем...делничен ден другата седмица трябва да е!? Нейде сряда-четвъртък.


    Ще се сетя, даже вече се сетих. Ти трябва да си Даниел от Аутоплюса

    Ний с Тодор отдавна се познаваме(ако е същия Полихронов за който си мисля,ама то няма много хора с тази фамилия и да са служили 99-2000г във флота) ама той не може да се сети и като ме види даже и името ми не помни вече.
    didodi
    didodi


    Брой мнения : 36
    Join date : 22.04.2016

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  didodi Чет Май 12 2016, 06:33

    todor471 написа:
    didodi написа:
    shturetc написа:Тодоре,ми ти си един от най-трудните бе.От една година нийде не може да те засече човек--все си ангаже.И да вземеш да обясниш на ДидоДи де е Високия камък Wink
    Не е прилично новобранец,кЪт' мен,на по-малко от две години у форума,да определя дати на сбирки,ама... за да можем поне 5-6 човека да се сберем...делничен ден другата седмица трябва да е!? Нейде сряда-четвъртък.


    Ще се сетя, даже вече се сетих. Ти трябва да си Даниел от Аутоплюса

    Ний с Тодор отдавна се познаваме(ако е същия Полихронов за който си мисля,ама то няма много хора с тази фамилия и да са служили 99-2000г във флота) ама той не може да се сети и като ме види даже и името ми не помни вече.

    Същия съм Тоше същия наздраве ръкостискане
    avatar
    todor471


    Брой мнения : 128
    Join date : 23.03.2014

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  todor471 Чет Май 12 2016, 21:13

    didodi написа:
    todor471 написа:
    didodi написа:
    shturetc написа:Тодоре,ми ти си един от най-трудните бе.От една година нийде не може да те засече човек--все си ангаже.И да вземеш да обясниш на ДидоДи де е Високия камък Wink
    Не е прилично новобранец,кЪт' мен,на по-малко от две години у форума,да определя дати на сбирки,ама... за да можем поне 5-6 човека да се сберем...делничен ден другата седмица трябва да е!? Нейде сряда-четвъртък.


    Ще се сетя, даже вече се сетих. Ти трябва да си Даниел от Аутоплюса

    Ний с Тодор отдавна се познаваме(ако е същия Полихронов за който си мисля,ама то няма много хора с тази фамилия и да са служили 99-2000г във флота) ама той не може да се сети и като ме види даже и името ми не помни вече.

    Същия съм Тоше същия наздраве  ръкостискане
    До колкото си спомням - матроса Петров? Сетих се защото идвах един път при теб в магазина и ти ми каза че си взел лодка и ходиш на маслен нос. С удоволствие ще пием по някой ракия, стига Щуреца да организира мач. наздраве
    didodi
    didodi


    Брой мнения : 36
    Join date : 22.04.2016

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  didodi Пон Май 16 2016, 06:11

    "Сряда -18 май- 19:00ч- Морската градина в Бургас..."

    Дата е посочена!

    "Ако не упоменем някое конкретно в следващите дни,като място на сбирката ще се има предвид кръчмата,известна като Капана на Димо"

    Само обяснете кой е този капан.
    shturetc
    shturetc


    Брой мнения : 306
    Join date : 08.08.2014
    Age : 53
    Местожителство : Бургас ...(цитат от Н.Йорданов)...на детството ми болката-на младостта ми дързостта...в(ъв) теб ще свърши "обиколката" на дните ми....и песента!!!

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  shturetc Пон Май 16 2016, 15:07

    didodi написа:

    "Ако не упоменем някое конкретно в следващите дни,като място на сбирката ще се има предвид кръчмата,известна като Капана на Димо"

    Само обяснете кой е този капан.

    Ако отвориш картата на Бургас,заведението е упоменато като "Капан Бургас".
    В случай,че човек се пуска към Морската градина по ул. "Места"...продължава се все напред по алеята,водеща към морето,и..досами плажа кръчмата се пада в ляво.
    Ако с кола се спре на паркинга до заведението на концесионера-"Фиеста" и малко преди пътя за солниците...в посока пристанище Бургас има група капанчета--последното(най-южно разположеното) от тях.
    Неколцина ще се пуснем на разходка от Флората.Оттам по крайморската алея и...100-ина метра след графичната база(сърф-клуба)...Кръчмето е от страната на градината,а не на плажа.

    didodi
    didodi


    Брой мнения : 36
    Join date : 22.04.2016

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  didodi Пон Май 16 2016, 15:49



    "Ако не упоменем някое конкретно в следващите дни,като място на сбирката ще се има предвид кръчмата,известна като Капана на Димо"

    Само обяснете кой е този капан.[/quote]

    Ако отвориш картата на Бургас,заведението е упоменато като "Капан Бургас".
    В случай,че човек се пуска към Морската градина по ул. "Места"...продължава се все напред по алеята,водеща към морето,и..досами плажа кръчмата се пада в ляво.
    Ако с кола се спре на паркинга до заведението на концесионера-"Фиеста" и малко преди пътя за солниците...в посока пристанище Бургас има група капанчета--последното(най-южно разположеното) от тях.
    Неколцина ще се пуснем на разходка от Флората.Оттам по крайморската алея и...100-ина метра след графичната база(сърф-клуба)...Кръчмето е от страната на градината,а не на плажа.

    [/quote]


    ръкостискане
    avatar
    todor471


    Брой мнения : 128
    Join date : 23.03.2014

    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  todor471 Пон Май 16 2016, 16:25

    Аз го знам като-,, първия", " мизерния", " чорбата" " при кучето", и тн.

    Sponsored content


    Среща на Форума  - Page 28 Empty Re: Среща на Форума

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 17 2024, 10:59